14 Günlük Uyku Eğitimi Danışmanlık Hizmeti İkiz Bebekler İçin
Uyku Danışmanlık Hizmetlerimiz

14 Günlük Uyku Eğitimi Danışmanlık Hizmeti İkiz Bebekler İçin

Öğrenecekleriniz

O ZAMAN BU HİZMET TAM DA SİZE GÖRE...

ADIM ADIM NASIL İLERLİYORUZ ?

- Bebeğinizin alışkanlıkları ve mevcut uyku düzeni hakkında bilgi sahibi olmak için size 4 adet bilgi formu gönderiyorum. Sizden bebeğinizin odasının ve yatağının fotoğraflarını istiyorum.

- Size göndereceğim soru içerikli bilgi formlarını cevaplandırıp bana iletiyorsunuz. Göndereceğiniz formlar aracılığıyla, bana ulaştırdığınız bilgiler ışığında, “bebeğinize özel” uyku programı oluşturuyor ve sizinle paylaşıyorum.

- Bir sonraki adımımız eğitime başlama günümüzü belirlemek...
Eğitime başlayacağımız günü birlikte belirliyoruz. Eğitime başlamayacağımız gün, gün içinde size, bebeğinize özel hazırladığım uyku programı ile birlikte eğitim sürecinde adım adım nasıl ilerleyeceğimizi anlatan detaylı bir ses kaydı iletiyorum. Siz, bebeğinize özel hazırladığım uyku programını okuyup ses kaydını dinledikten sonra aklınıza takılan soruları bana soruyorsunuz, ben sorularınızı cevaplandırıyorum.

VE HAZIRLIK SÜRECİMİZ BİTTİ, SIRA EĞİTİMİMİZE BAŞLAMAYA GELDİ :) HAZIR MISINIZ ?

- Eğitime başladığımız ilk gece, WhatsApp aracılığıyla size bebeğinizi uyutana kadar uygulama desteği veriyorum. Eğitime başlayacağımız günden itibaren, 14 gün boyunca her sabah, WhatsApp aracılığıyla sizden uyku günlüklerinizi istiyorum (Geceniz nasıl geçti? Kaç defa uyandı? Ne şekilde uykuya daldı? Güne kaçta başladı?). Bu günlükleri her sabah yorumluyorum, gece yapılan hatalar varsa düzeltiyorum, güne birlikte başlıyoruz. Gün içerisinde de WhatsApp üzerinden anlık olarak konuşuyor, gündüz ve gece uykularını birlikte yönetiyoruz.

SONRAKİ ADIM NE Mİ?

TABİ Kİ MIŞIL MIŞIL UYUMAK...

Bu hizmetten faydalanabilmek için satın almanız gerekmektedir.

₺ 5.500,00 (kdv dahil)